Wygraj bilety na FMF!

Aktualności

Dla naszych czytelników mamy kolejny konkurs związany z obchodzą przez nas 10 rocznicą założenia MuzykaFilmowa.pl. tym razem do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na finałowy koncert tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 

Portal MuzykaFilmowa.pl od samego początku wspiera twórców Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Nasi redaktorzy między innymi prowadzili spotkania z kompozytorami podczas Festiwalu. Czy pamiętacie z jakimi?

 

Spośród osób, które wymieniają nazwiska co najmniej 5 kompozytorów, z którymi spotkania podczas różnych edycji FMF prowadził Łukasz Waligórski (redaktor naczelny MuzykaFilmowa.pl) rozlosujemy dwa podwójne zaproszenia na finałowy pokaz filmu Star Trek podczas tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl do 24 maja.

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: