"Chicago" w Prawie Kinie Muzycznym!

Aktualności

Sekcja Prawie Kina Muzycznego NZS UW zaprasza wszystkich miłośników kina i dobrej muzyki, na projekcję musicalu „Chicago”. Pokaz odbędzie się w warszawskim klubie Harenda 28 kwietnia o godz. 20.15.

 

Oprócz wolnego wstępu i Happy Hours dla studentów (piwo tylko 5 zł), do wygrania czekają na was podwójne wejściówki do Kina KC.

 

Jaką perełką wielkiego ekranu zaskoczymy was tym razem? Film w reżyserii Roba Marshalla w 2002 roku był nominowany do 13 Oscarów i zdobył ich aż 6! Fabuła oparta jest na prawdziwej historii. Podczas projekcji przeniesiemy się do Chicago lat 20. XX wieku. Tam spotkamy marzącą o karierze w kabarecie Roxie (Renee Zellweger), która zostaje oskarżona o zamordowanie kochanka. W więzieniu spotyka piękną gwiazdę rewii (Catherine Zeta-Jones) i sprytnego prawnika (Richard Gere). Jak potoczą się losy tej przebojowej trójki? Tego dowiesz się już 28 kwietnia!

 

Czekamy na was!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: