"The Rocky Horror Picture Show" w Kinie Prawie Muzycznym!

Aktualności

Rozpoczął się kolejny rok akademicki, powraca więc Kino Prawie Muzyczne – specjalne pokazy bardzo muzycznych filmów organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego.

 

Już 22 października o godzinie 19.20 będziecie mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu przed-Halloweenowym i obejrzeć pokaz wybuchowego i mrocznego musicalu "The Rocky Horror Picture Show"! 

 

Pokaz odbędzie się w Klubie Harenda w Warszawie, ul. Krakowskie Przedmieście 4-6.

 

Aby jeszcze lepiej wczuć się w klimat Halloween zachęcamy do przebrania się za wszelkiego rodzaju stwory, zmory i potwory! Każdy kto przywdzieje straszny i oryginalny strój otrzyma specjalną zniżkę na piwo oraz na drink kamikaze.Dodatkowo odbędzie się konkurs na najbrzydsze, najbardziej straszne i wymyślne przebranie!

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

 

WSTĘP WOLNY!

 

Portal MuzykaFilmowa.pl jest patronem medialnym cyklu 🙂

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: