Konkurs "Hobbit" – rozwiązanie

Aktualności

Z dużym poślizgiem prezentujemy rozwiązanie i zwycięzców naszego konkursu, w którym do wygrania były 3 płyty ze ścieżką dźwiękową do filmu "The Hobbit: An Unexpected Journey".

Aby wygrać jedną z nich, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmiało:

 

Autorem książki Music of The Lord of the Rings Films jest dziennikarz Doug Adams. Kiedy i w jakich okolicznościach odwiedził on Polskę?

 

Odpowiedź to oczywiście: 2 Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie. Doug Adams pojawił się na nim jako gość specjalny prowadząc rozmowy z kompozytorami i opowiadając o dopiero powstającej wtedy książce "Music of the Lord of the Rings Films". Dziennikarz miał się pojawić na Festiwalu również rok później, jednak ostatecznie nie dotarł.

 

Prawidłowo na to pytanie odpowiedziało blisko 50 osób. Wśród nich rozlosowaliśmy trójkę zwycięzców:

 

– Tomasz Kamiński

– Adam Leśniewski

– Joanna Prestel

Zwycięzcom gratulujemy i wszystkich zapraszamy do kolejnych konkursów na MuzykaFilmowa.pl

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.