Takiej aplikacji na FMF jeszcze nie było!

Aktualności

Takiej aplikacji na FMF jeszcze nie było! 
Pobierz #ilovefmf i wejdź do gry pełnej przygód i ekskluzywnych nagród!

 

Kanał Spotify z dźwiękami 9. FMF, ambitny quiz, fotobudka z ramkami, filtrami i naklejkami, nowatorska i wymagająca zaangażowania gra oparta o technologię beaconów oraz program i ciekawostki tegorocznej edycji festiwalu. Takiej aplikacji na FMF jeszcze nie było! Pobierz #ilovefmf i baw się razem z nami!

 

""

 

Na Festiwal Muzyki FIlmowej w Krakowie od wielu lat przygotowujemy dla fanów aplikację, dzięki której mogą w pełni cieszyć się festiwalem. W tym roku przygotowaliśmy absolutny hit! Aplikacja #ilovefmf (bo tak się nazywa i pod taką nazwą szukajcie jej w sklepach) jest przygodową grą, pełną wyzwań, pytań i zagadek. Jak głosi powitanie: „Witaj podróżniku, wkroczyłeś na szlak przygód i historii. Przed Tobą zadania, które na zawsze zapiszą się w Twojej pamięci. Jesteś gotowy podjąć wyzwanie i zostać zwycięzcą naszej zabawy?“ Do dzieła!

 

#ilovefmf jest aplikacją – grą, która skrywa w sobie wiele niespodzianek. Zobaczcie jakie.

 

·         Dla fanów muzyki filmowej polecamy nasz FMF-owy kanał Spotify, dzięki któremu możecie posłuchać  muzyki filmowej, towarzyszącej tegorocznej edycji.

·         Dla lubiących wyzwania proponujemy Quiz, w którym możecie sprawdzić swoją wiedzę zarówno na temat obecnej jak i minionych edycji FMF.

·         Dla fanów mediów społecznosciowych i selfie przygotowaliśmy Fotobudkę, dzięki której możecie robić zdjęcia i nakładać na nie FMF-owe ramki, filtry czy naklejki.

·         Z kolei dla tych, którzy lubią łamigłówki i spacery – mamy niezywkle nowatorską grę opartą o technologię beaconów. Beacony rozlokowane są w trzech strategicznych lokalizacjach festiwalowych, które skrywają wymagające zagadki.

·         #ilovefmf zawiera także program 9. FMF, dzięki któremu zawsze będziecie na bieżąco z wydarzeniami, które dzieją się na festiwalu.

 

I tutaj najważniejsze! Mamy dla Was niezwykłe nagrody! Za każdą wyżej wymienioną aktywność, która za pośrednictwem aplikacji zostanie udostępniona w mediach społecznościowych z hashtagiem „#ilovefmf“– użytkownik zdobywa punkty. Ci, którzy zdobędą na koniec festiwalu największą liczbę punktów (liczbę punktów będzie można śledzić w specjalnym rankingu) otrzymają atrakcyjne nagrody – pełne karnety na jubileuszową i niezwykle wyjątkową 10. edycję FMF oraz liczne, unikatowe niespodzianki m.in. od CD Projekt Red i artystów tegorocznej edycji. Jest więc o co walczyć! Zapraszamy, pobierz #ilovefmf.

 

Aplikacja #ilovefmf jest całkowicie bezpłatna i dostępna jest w dwóch wersjach systemów operacyjnych: iOS (iPhone, iPad) oraz Android. Aby ją zainstalować wystarczy pobrać ją bezpośrednio z App Store lub Google Play. Zachęcamy do korzystania!

 

Aplikacja #ilovefmf wykorzystuje technologię beaconów dzięki Partnerowi Festiwalu Muzyki Filmowej Kontakt.io.

Dokładne zasady gry i regulamin znajdziecie na www.fmf.fm.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.