KONKURS!! Rozdajemy bilety na koncert!

Aktualności

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w błyskawicznym konkursie. Do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Filmowej Wielkiej Orkiestry Rosyjskiej Telewizji i Radia! Przypominamy, że wydarzenie to odbędzie się 11 kwietnia w Sali Kongresowej o godzinie 19:00!

 

Aby wygrać zaproszenia wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i mieć szczęście w losowaniu. Spośród wszystkich osób, które prawidłowo na nie odpowiedzą rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia. A pytanie brzmi:

 

W którym roku została utworzona Wielka Orkiestra Rosyjskiej Telewizji i Radia?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl do 3 kwietnia. W treści listu prosimy o podanie prawidłowej odpowiedzy na pytanie, swojego imienia i nazwiska oraz adresu korespondecyjnego. Życzymy powodzenia!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.