KONKURS!! Rozdajemy bilety na koncert!

Aktualności

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w błyskawicznym konkursie. Do wygrania są trzy podwójne zaproszenia na Koncert Muzyki Filmowej Wielkiej Orkiestry Rosyjskiej Telewizji i Radia! Przypominamy, że wydarzenie to odbędzie się 11 kwietnia w Sali Kongresowej o godzinie 19:00!

 

Aby wygrać zaproszenia wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe i mieć szczęście w losowaniu. Spośród wszystkich osób, które prawidłowo na nie odpowiedzą rozlosujemy trzy podwójne zaproszenia. A pytanie brzmi:

 

W którym roku została utworzona Wielka Orkiestra Rosyjskiej Telewizji i Radia?

 

Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl do 3 kwietnia. W treści listu prosimy o podanie prawidłowej odpowiedzy na pytanie, swojego imienia i nazwiska oraz adresu korespondecyjnego. Życzymy powodzenia!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.