Piosenka do najnowszego Bonda już jest!

Aktualności

Niedawno informowaliśmy o wyborze wykonawcy piosenki do najnowszych przygód 007. Został nim brytyjski wokalista, Sam Smith, który dzisiaj premierowo zaprezentował internautom gotowy utwór. Artysta chwalił się, że jest to dla niego ogromny zaszczyt, i że stworzenie piosenki zajęło mu pół godziny w przerwie na kawę. I… to niestety słychać.

 

Liczyliśmy, że będziemy mogli z przyjemnością zaprezentować na naszych łamach „Writing’s on the Wall” oraz poprzeć premierę jakąś ciekawą analizą i pierwszymi spostrzeżeniami. Jednak gotowy twór jest tak koszmarny, że zwyczajnie oszczędzimy sobie i naszym Czytelnikom wstydu. Utworu można posłuchać na serwisie Spotify, gdzie odsyłamy zdesperowanych posiadaczy tamtejszego konta i wszystkie osoby o nerwach ze stali. Reszcie melomanów pozostaje nadzieja, że album z muzyką Thomasa Newmana okaże się jednak lepszy.

Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.