Piosenka do najnowszego Bonda już jest!

Aktualności

Niedawno informowaliśmy o wyborze wykonawcy piosenki do najnowszych przygód 007. Został nim brytyjski wokalista, Sam Smith, który dzisiaj premierowo zaprezentował internautom gotowy utwór. Artysta chwalił się, że jest to dla niego ogromny zaszczyt, i że stworzenie piosenki zajęło mu pół godziny w przerwie na kawę. I… to niestety słychać.

 

Liczyliśmy, że będziemy mogli z przyjemnością zaprezentować na naszych łamach „Writing’s on the Wall” oraz poprzeć premierę jakąś ciekawą analizą i pierwszymi spostrzeżeniami. Jednak gotowy twór jest tak koszmarny, że zwyczajnie oszczędzimy sobie i naszym Czytelnikom wstydu. Utworu można posłuchać na serwisie Spotify, gdzie odsyłamy zdesperowanych posiadaczy tamtejszego konta i wszystkie osoby o nerwach ze stali. Reszcie melomanów pozostaje nadzieja, że album z muzyką Thomasa Newmana okaże się jednak lepszy.

Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: