Pani z przedszkola – KONKURS!!

Aktualności

W kinach od kilku dni można oglądać film "Pani z przedszkola", który zbiera rewelacyjne recenzje krytyków i publiczności. Film jest podróżą do dzieciństwa głównego bohatera, który opowiada o erotycznych fascynacjach swoich rodziców. Z barwnych przygód i nostalgicznych obserwacji wyłania się obraz rodziny przeżywającej wzloty i upadki. Główny bohater rozlicza się z przeszłością, a wszystko po to, by pomóc sobie w rozwiązaniu kłopotliwego problemu związanego z własnym życiem intymnym. W rolach głównych można zobaczyć Karolinę Gruszkę, Krystynę Jandę, Agatę Kuleszę czy Adama Woronowicza.

 

Autorem muzyki do "Pani z przedszkola" jest Michał Woźniak. W nagraniach udział wzięli między innymi: legenda polskiej piosenki – Zbigniew Wodecki, utalentowana wokalistka młodego pokolenia – Agnieszka Koziarowska, wyśmienici instrumentaliści: gitarzysta Jacek Królik, perkusista Wojciech Fedkowicz, basista Robert Kubiszyn, saksofonista Leszek Szczerba, pianista Dominik Wania.

 

Świetne kompozycje, zaskakujące aranżacje, wspaniali muzycy, renomowane studia nagraniowe – ścieżka dźwiękowa która porywa i oczarowuje!

 

A my mamy do rozdania wśród naszych czytelników 3 płyty z muzyką Michała Woźniaka z filmu "Pani z przedszkola". Aby otrzymać jedną z nich należy odpowiedzieć prawidłowo na dwa pytania i mieć szczęście w losowaniu. Oto nasze pytania:

 

Reżyserem dźwięku w jakiej rozgłośni radiowej jest Michał Woźniak?

 

Michał Woźniak przez wiele lat realizował nagrania muzyki filmowej bardzo znanego polskiego kompozytora. Jak brzmi jego nazwisko?

 

Na odpowiedzi czekamy do 18 stycznia. Trzy płyty z muzyką z "Pani z przedszkola" zostaną rozlosowane wśród osób, któe udzielą prawidłowej odpowiedzi na oba pytania. Zgłoszenia konkursowe należy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl z dopiskiem "Pani z przedszkola". Życzymy powodzenia!

 

Sponsorem konkursu jest producent płyty All Muses

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: