Jupiter Ascending – KONKURS!

Aktualności

Od kilku dni na ekranach na szych kin można oglądać film "Jupiter Ascending". Akcja filmu rozgrywa się w odległej przyszłości. Ludzkość jest nieświadoma, że życie zostało kiedyś przeniesione na Ziemię przez tajemniczą rasę kosmitów. Kiedy na Błękitnej Planecie na świat przychodzi Jupiter Jones, a wszystkie znaki wskazują, że czeka ją niezwykły los. Okazuje się, że dziewczyna należy do starożytnego, królewskiego rodu i jej przeznaczeniem jest rządzić wszechświatem.

 

Film jest kolejnym po "Matrixie", "Speed Racerze" i "Atlasie chmur" dziełem rodzeństwa Wachowskich. Muzykę do niego stworzył Michael Giacchino i to z nią związany jest nasz konkurs. Do rozdania mamy jedną płytę z muzyką z "Jupiter Ascending", aby ją zdobyć należy prawidłowo odpowiedzieć na nasze pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie to brzmi…

 

Wśród kompozytorów muzyki filmowej dość popularne są cameo – krótkie i niespodziewane epizody filmowe. Swój gościnny występ w filmie zaliczył również Michael Giacchino. Jaki był tytuł tego filmu?

 

Na odpowiedzi czekamy do 1 marca. Należy je przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl z dopiskiem "Jupiter Ascending". Spośród wszystkich osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie rozlosujemy soundtrack z filmu "Jupiter Ascending". Powodzenia!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: