Legendy japońskiej awangardy po raz pierwszy na winylu!

Aktualności

Ścieżka dźwiękowa do sztuki teatralnej Terayamy Shūjiego, Nuhikun – Wskazówki dla poddanych, legendarnej japońskiej trupy Tenjō Sajiki, zostanie po raz pierwszy wydana na winylu przez Devoted Art Propaganda. Album jest pierwszym oficjalnym wydaniem muzyki do sztuk Tenjō Sajiki poza Japonią. Premiera odbędzie się 19 października 2021 roku, po streamingowanej premierze podczas InlanDimensions International Arts Festival 2021. 
Album ukaże się w formacie 2×12” gatefold vinyl i będzie limitowany do 300 kopii. Kompozytor albumu, J • A • Seazer, jest uznanym przez krytyków kompozytorem muzyki filmowej i teatralnej, a także współreżyserem sztuk Terayama Shūji i liderem trupy teatralnej Laboratory of Theatre Play Ban’yū Inryoku. Seazer łączy eksperymentalny rock z awangardowym teatrem.
TUTAJ więcej informacji o sztuce oraz o świecie Terayamy Shūjiego, a także informacje bieżące na temat wydania, które zbiega się z tegoroczną edycją festiwalu InlanDimensions International Arts. Dla uczestników tegoż będzie dostępny wyłączny pre-order płyty. Więcej pod tym linkiem.

Kontakt dla mediów:

– winyl i Devoted Art Propaganda:  dommusicpr@gmail.com
– InlanDimensions International Arts Festival: cygankiewicz.anna@gmail.com
Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.