KONKURS!! Rozdajemy bilety na koncerty!

Aktualności

Już 8 czerwca w Sali Kongresowej odbędą się niecodzienne koncerty. Najpierw o godzinie 12:00 rozpocznie się "Bajkowa Symfonia", na którą serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców z dziećmi. Natomiast później o 16:30 i 19:30 odbędzie się Koncert Muzyki Filmowej, której bohaterem będzie James Horner! W jego trakcie będzie można posłuchać muzyki z filmów "Apollo 13", "Braveheart", "Avatar" i wiele innych.

 

Portal MuzykaFilmowa.pl jest patronem medialnym wszystkich koncertów, które tego dnia odbędą się w Sali Kongresowej. Dzięki temu mamy możliwość rozdania swoim czytelnikom biletów na te wydarzenia. Co też z ogromną przyjemnością czynimy.

 


 

Bajkowa Symfonia

 

Na ten koncert mamy do rozdania 4 podwójne zaproszenia. Przypominamy jednocześnie, że dzieci do lat 4 siedzące na kolanach rodziców mogę wejść na koncert za darmo!! Aby otrzymać od nas jedno z zaproszeń wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmi:

 

Wiktor Zborowski wiele lat temu zaśpiewał piosenkę, będącą czołówką jednej z najpopularniejszych w Polsce bajek dla dzieci. O jaką bajkę chodzi? (Podpowiemy, że jej bohaterowie są bardzo… niebiescy 😉

 

Odpowiedzi na pytanie należy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl do 29 maja. W tytule e-maila należy wpisać hasło Bajkowa symfonia, a w jego treści również swoje dane korespondecyjne (potrzebne do wysłania nagrody).

 


 

Koncert Muzyki Filmowej

 

Do rozdania mamy również 5 podwójnych zaproszeń na Koncert Muzyki Filmowej, który odbędzie się 8 czerwca o godzinie 19:30. Aby otrzymać jedno z nich należy odpowiedzieć na następujące pytanie i mieć szczęście w losowaniu:

 

Przy ilu filmach James Horner współpracował z Jamesem Cameronem? Prosimy podać ich tytuły.

 

Na odpowiedzi czekamy pod adresem konkurs@muzykafilmowa.pl do 29 maja. W tytule zgłoszenia konkursowego należy wpisać hasło Koncert Muzyki Filmowej a w jej treści podać dokładni adres korespondecyjny, na który zostanie wysłane zaproszenie.

 

Zapraszamy zatem wszystkich do zabawy i życzymy powiedzenia. Do zobaczenia w Warszawie 8 czerwca!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.