Koncert alterFMF: Jacaszek został odwołany

Aktualności

Z przykrością informujemy, że koncert alterFMF: Jacaszek, który miał się odbyć 28 maja w Centrum Kongresowym ICE Kraków w ramach 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie zostaje odwołany. Przyczyną odwołania koncertu są powody rodzinne Michała Jacaszka, które uniemożliwiają jego wystąpienie w Krakowie.

 

Osoby, które kupiły bilety na koncert alterFMF: Jacaszek informujemy, że będzie możliwość zwrotu biletów lub wymiany na bilety na koncert Star Trek – film z muzyką na żywo. Szczegóły poniżej.

 

Osoby, które zakupiły bilety przez portal Eventim zostaną poinformowane osobnym mailem zawierającym szczegóły zwrotu lub wymiany biletów. Klienci punktów informacji miejskiej InfoKraków mogą dokonać zwrotu biletów lub wymiany w miejscu zakupu na podstawie paragonu lub faktury. Osoby, które dokonały płatności za bilety przelewem na konto Krakowskiego Biura Festiwalowego proszone są o kontakt pod adresem rezerwacje@biurofestiwalowe.pl.

 

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.