Koncert alterFMF: Jacaszek został odwołany

Aktualności

Z przykrością informujemy, że koncert alterFMF: Jacaszek, który miał się odbyć 28 maja w Centrum Kongresowym ICE Kraków w ramach 8. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie zostaje odwołany. Przyczyną odwołania koncertu są powody rodzinne Michała Jacaszka, które uniemożliwiają jego wystąpienie w Krakowie.

 

Osoby, które kupiły bilety na koncert alterFMF: Jacaszek informujemy, że będzie możliwość zwrotu biletów lub wymiany na bilety na koncert Star Trek – film z muzyką na żywo. Szczegóły poniżej.

 

Osoby, które zakupiły bilety przez portal Eventim zostaną poinformowane osobnym mailem zawierającym szczegóły zwrotu lub wymiany biletów. Klienci punktów informacji miejskiej InfoKraków mogą dokonać zwrotu biletów lub wymiany w miejscu zakupu na podstawie paragonu lub faktury. Osoby, które dokonały płatności za bilety przelewem na konto Krakowskiego Biura Festiwalowego proszone są o kontakt pod adresem rezerwacje@biurofestiwalowe.pl.

 

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: