Mamy 1000 fanów na Facebooku!

Aktualności

28 grudnia 2013 pozostanie w naszej pamięci, jako dzień, w którym nasz fanpage na Facebooku "polubiło" 1000 osób. Tym sposobem staliśmy się pierwszym polskim portalem o muzyce filmowej, który może pochwalić się takim osiągnięciem. Do tego wydarzenia przygotowywaliśmy się już od dłuższego czasu, planując specjalny konkurs dla naszych czytelników. Zbieraliśmy na tę okazję najróżniejsze płyty, które będą stanowiły nagrodę w tymże konkursie. "Syberiada", "Baczyński", "Anna Karenina", "Cloud Atlas", "Lawless", "Hobbit" czy składanki wydane z okazji Festiwali Muzyki Filmowej w Krakowie, to tylko niektóre z nich. Do rozdania mamy również zeszyty nutowe z muzyką Wojciecha Kilara oraz Macieja Zielińskiego ufundowane przez Polskie Wydawnictwo Muzyczne S.A.

 

A na czym polega zadanie konkursowe? Aby mieć szansę na zdobycie nagrody wystarczy napisać recenzję płyty z muzyką filmową, która jeszcze nie pojawiła się na naszych łamach. Wszystkie recenzje zostaną ocenione przez redakcję MuzykaFilmowa.pl, która zadecyduje o liczbie wyróżnionych prac i rodzaju nagrody. Innymi słowy – wszystkie recenzje mają szansę na nagrodę. Zanim jednak przystąpicie do pisania, koniecznie przeczytajcie regulamin konkursu!

 

Regulamin:

 

1) Konkurs "1000 Lubię to!" organizowany przez portal MuzykaFilmowa.pl trwa od 28 grudnia do 31 stycznia.

 

2) Konkurs polega na napisaniu przez uczestnika recenzji płyty z muzyką filmową, która nie została jeszcze zrecenzowana na portalu MuzykaFilmowa.pl

 

3) Każdy uczestnik chcący wziąć udział w konkursie, musi skontaktować się z redakcją MuzykaFilmowa.pl w celu uzgodnienia recenzowanego tytułu. Dopiero po akceptacji recenzowanej płyty, może on przystąpić do pisania recenzji. W celu akceptacji recenzowanej płyty z muzyką filmową należy skontaktować się z Jackiem Lubińskim (Mefisto) pod adresem mefist@gmail.com. Na ten sam adres należy przesyłać również gotowe recenzje.

 

4) Recenzja nie może być krótsza niż 3000 znaków i dłuższa niż 5000 znaków. Do recenzji musi być załączona lista utworów z oceną każdego z nich w skali do 0 do 5 (wrażeniometr).

 

5) Każdy uczestnik konkursu może zwiększyć swoje szanse na nagrodę, wysyłając więcej niż jedną recenzję. Każda musi jednak opisywać inną płytę z muzyką filmową.

 

6) Wszystkie nadesłane recenzje zostaną ocenione przez redakcję portalu MuzykaFilmowa.pl. Spośród nich zostaną wyłonione prace, które zostaną nagrodzone.

 

7) Liczba nagrodzonych recenzji oraz rodzaj nagród pozostają w gestii redakcji portalu MuzykaFilmowa.pl i zależą od jakości nadesłanych prac.

 

8) Każdy uczestnik konkursu biorąc w nim udział, wyraża zgodę na publikację nagrodzonej recenzji na łamach portalu MuzykaFilmowa.pl

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.