Czekoladowy wieczór filmowy w Prawie Kinie Muzycznym!

Aktualności

Projekt Prawie Kino Muzyczne i MuzykaFilmowa.pl zapraszają na WIECZÓR FILMOWY PEŁEN CZEKOLADY!

 

Święta Bożego Narodzenia są coraz bliżej. Świąteczna atmosfera udziela się również członkom filmowego projektu Prawie Kino Muzyczne. Aby pomóc Wam wkroczyć w bożonarodzeniowo-zimowy klimat już 15 GRUDNIA O GODZINIE 19.00 W KAWIARNI CAFE 8 STÓP zaprezentujemy film oparty na powieści Roalda Dahla, „Charlie i fabryka czekolady”!

 

Książka opowiada historię grupki dzieci, które znajdują w opakowaniach czekolady złote bilety, pozwalające na zwiedzenie słynnej fabryki słodyczy prowadzonej przez zwariowanego i tajemniczego wytwórcę czekolady – pana Willy'ego Wonkę.

 

Film emanuje ciepłem i aromatem pysznej czekolady. To idealne połączenie na mroźny grudniowy wieczór. Czekolada będzie gościć jednak nie tylko na ekranie, ale też na stolikach w Cafe 8 stóp!

 

Rozlosujemy również darmowe wejściówki do warszawskich kin: KC oraz Kino.Lab! Do wygrania będzie też prezent specjalny – szczegóły już wkrótce.

 

Więcej informacji znajdziecie na stronie wydarzenia na Facebooku.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.