Znamy wykonawcę piosenki do najnowszego Bonda!

Aktualności

To już oficjalne. Piosenką najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda – SPECTRE – będzie "Writing’s On The Wall" Sama Smitha. Artysta napisał ją wspólnie z Jimmy Napesem i jest tym samym pierwszym stricte brytyjskim śpiewakiem w świecie 007 od 1965 roku.
 
Smith przyznaje, że stworzenie piosenki zajęło mu zaskakująco mało czasu, niemniej stanowi ona highlight jego kariery, jest z niej bardzo dumny i ma nadzieję, że spodoba się fanom brytyjskiego agenta. Z kolei według producentów jest to z "pewnością jeden z kandydatów do najlepszej bondowskiej piosenki wszechczasów, niezwykle inspirujący twór o niesamowitym wokalu".
 
Jak jest naprawdę, przekonamy się już 25 września – wtedy to piosenka zadebiutuje w sieci. Sam film pojawi się z kolei w polskich kinach 6 listopada br. Przypomnijmy, że za muzykę do SPECTRE odpowiada, podobnie jak w Skyfall, Thomas Newman.
 
 
""
Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: