Wypełnij misję 007 i zostań agentem MF.pl!

Aktualności

Z okazji premiery najnowszej odsłony przygód Jamesa Bonda, pt. "Skyfall", a także obchodów 50-lecia ekranowego wizerunku słynnego agenta, portal MuzykaFilmowa.pl wraz z wytwórnią Sony zaprasza do wspólnej przygody! Waszym celem nie będzie tym razem odpowiedzieć na nerdowskie pytanie odnośnie świata agenta MI-6, lecz wejść w tenże świat! Prosimy Was o napisanie recenzji wybranej ścieżki dźwiękowej z filmu o przygodach 007 – niekoniecznie wchodzącego w skład oficjalnej serii, ale rzecz jasna takiej, której nie ma jeszcze na naszej stronie (dla przypomnienia, opisaliśmy do tej pory: "Dr. No", "Thunderball", "A View To A Kill", "Licence To Kill", "GoldenEye", "Casino Royale", "Quantum of Solace" i "Skyfall", a więc do Waszej dyspozycji pozostaje 15 kanonicznych oraz 2 poboczne tytuły). Trzy najlepsze, najciekawsze, najoryginalniejsze (acz uwzględniające styl naszej strony, czyli wrażeniometr, etc.) teksty opublikujemy i nagrodzimy płytami ze ścieżką dźwiękową do "Skyfall", autorstwa Thomasa Newmana, a autora tej, która najbardziej przypadnie nam do gustu zaprosimy do dalszej współpracy! Chyba warto więc spróbować swoich sił i otrzymać licencję na recenzowanie 🙂 
 
Czas na wypełnienie misji to trzy tygodnie, a raporty z dowodami jej wypełnienia prosimy wysyłać na adres:  konkurs@muzykafilmowa.pl. Powodzenia!
 
""
Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.