Natalia Nykiel – ma tę moc!

Aktualności

Jeszcze tylko dziesięć dni pozostało do rozpoczęcia wielkiego multimedialnego show! 5 lutego TAURON Arena Kraków zamieni się w Krainę Lodu, a wszystko za sprawą magicznej animacji Disneya i gigantycznej produkcji, która przeniesie nas do świata Arendelle. Dla wszystkich uczestników widowiska przygotowaliśmy nie lada atrakcję! Koncert zwieńczy superprzebój „Let It Go” (wersja Demi Lovato), który specjalnie dla Was zaśpiewa podbijająca polski rynek muzyczny, charyzmatyczna i piękna artystka obdarzona nietuzinkową barwą – Natalia Nykiel. Ale to nie koniec niespodzianek! W dniu  koncertu zapraszamy wszystkich fanów muzyki, nie tylko filmowej, na spotkanie z piosenkarką w Galerii Krakowskiej (Hala Grodzka, poziom -1). Punktualnie o godz. 11.00 Natalia spotka się z fanami i opowie o najnowszym projekcie, a także zdradzi plany na muzyczną przyszłość. Bądźcie z nami!

 

Natalia Nykiel w ciągu ostatniego roku stała się niekwestionowaną muzyczną ikoną sieci. Jej teledyski łącznie mają już prawie 40 milionów wyświetleń, z czego wideoklip do singla „Bądź duży” znalazł się na 2. miejscu najczęściej wyświetlanych polskich teledysków oraz na 6. miejscu najczęściej odtwarzanych teledysków z całego świata w Polsce w 2015 roku! Przypominamy, że artystka wystąpiła podczas 7. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej, na koncercie „007. The Best of James Bond”, podczas którego dała niezapomniany popis swoich umiejętności wokalnych w przeboju Sheryl Crow „Tomorrow Never Dies”.

 

Po południu, o godz. 18.00 w TAURON Arenie Kraków wybrzmi magiczny koncert „Kraina Lodu — film z muzyką na żywo”. Piękną muzykę do amerykańskiej animacji wykonają Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz Chór Polskiego Radia pod dyrekcją Erika Ochsnera. Muzykom na scenie towarzyszyć będą także członkowie wokalnej obsady filmu: Czesław Mozil, Kasia Łaska, Magda Wasylik i Marcin Jajkiewicz, którzy wykonają przebojowe piosenki z filmu na żywo. Musicie to usłyszeć!

 

Więcej informacji na www.fmf.fm

 

Widowisko „Kraina Lodu — film z muzyką na żywo” jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Muzyki Filmowej w Krakowie 2016. Organizatorami są Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe, a partnerem Disney Music Group.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.