Wyniki naszych konkursów!

Aktualności

Wszystkim oczekującym na wynikich dwóch naszych ubiegłorocznych konkursów dziękujemy za cierpliwość! Na dobre wiadomości warto jednak czekać i zacząć od nich nowy rok, dlatego ogłaszamy nazwiska szczęśliwców, którzy już za kilka dni otrzymają od nas pocztą płytowe upominki.

 

Lawless

 

W tym konkursie prosiliśmy Was o rozpoznanie 5 fagmentów muzyki filmowej. Tylko pięć osób poradziło sobie z całym zadaniem odgadując wszystkie zagadki. Nagrodę główną, a więc płyty "Skyfall" i "Lawless" otrzymuje:

 

– Tomasz Jankowski

 

Natomiast spośród wszystkich uczestników, którzy nadesłali zgłoszenia konkursowe dwie płyty "Lawless" otrzymują:

 

– Marta Grodzka

– Krzysztof Chęciński

 

Zwycięzcom gratulujemy. Nagrody już wkrótce do Was dotrą.

 

""

 

Anna Karenina

 

W naszym drugim konkursie pytaliśmy o nazwiska dwóch dotychczasowych gości Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie, którzy zaangażowani byli w tworzenie muzyki do filmu "Anna Karenina". Chodziło oczywiście o Benjamina Wallfisha (dyrygenta) i Maggie Rodford (kierownika muzycznego). Takiej odpowiedzi udzieliło 56 osób. Spośród nich rozlosowaliśmy trzy nazwiska, które otrzymają soundtrack z filmu "Anna Karenina". A są to:

 

– Agnieszka Brambor

– Maciej Wiśniewski

– Kacper Darski

 

Serdecznie gratulujemy – płyty zostały już do Was wysłane.

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: