Wyjazd na festiwal FIMUCITÉ na Teneryfie dla fanów FMF!

Aktualności

Wyjazd na festiwal FIMUCITÉ na Teneryfie dla fanów FMF!
Ogłaszamy konkurs i niezwykłą nagrodę!

 

Pamiętacie jak w zeszłym roku podczas 7. FMF i koncertu The Best of James Bond prosiliśmy Was o zachowanie biletów wstępu? Mamy nadzieję, że tak! Nadszedł moment, w którym ogłaszamy wyjątkowy konkurs, jaki wspólnie z Festiwalem FIMUCITÉ przygotowaliśmy dla fanów Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie! Nagrodą jest podwójny karnet na Festiwal FUMICITÉ wraz z przelotami i hotelem na Teneryfie.

 

Jak wziąć udział w naszym konkursie? Najważniejszą rolę odgrywa bilet z zeszłorocznego koncertu The Best of James Bond. Jeśli go macie, kolejnym krokiem, który przybliży Was do wyjazdu na jedną z piękniejszych Wysp Kanaryjskich jest quiz. Wykażcie się wiedzą o Festiwalu FIMUCITÉ oraz hiszpańskim archipelagu wysp wzdłuż wybrzeży Afryki, a będziecie mieć niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w festiwalu, którego dyrektorem jest uwielbiany przez krakowską publiczność Diego Navarro. Podkreślamy – do wygrania jest podwójne zaproszenie na festiwal, przelot w obie strony dla zwycięzcy konkursu i jego osoby towarzyszącej (na trasie Warszawa – Teneryfa, Teneryfa – Warszawa) oraz zakwaterowanie w hotelu na egzotycznej wyspie. Pamiętajcie aby do odpowiedzi na pytania konkursowe dołączyć skan lub zdjęcie biletu z koncertu.

 

Szczegółowy regulamin konkursu oraz quiz znajdziecie tutaj.

 

Uwaga! W przypadku dużej ilości zgłoszeń zawierających komplet poprawnych odpowiedzi na pytania z quizu – przewidujemy drugi etap konkursu – zadanie otwarte, w którym uczestnicy będą musieli wykazać się twórczością i kreatywnością. Szczegółowe zasady ogłosimy, jeżeli pierwszy etap konkursu nie zostanie jednoznacznie rozstrzygnięty.


Etapy ogłaszania wyników konkursu:
1. etap – rozwiązany quiz nadsyłajcie w terminie od 12 do 22 maja 2015,  jego wyniki ogłosimy 26 maja 2015.

Jeśli będzie wymagane uruchomienie drugiego etapu, terminy będą następujące:

2. etap – zadania otwarte będziemy przyjmować od 27 maja do 5 czerwca 2015.

Nazwisko szczęśliwcy, który wraz z osobą towarzyszącą pojedzie na Festiwal FUMICITÉ ogłosimy 12 czerwca 2015.

 

Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem: konkurs@biurofestiwalowe.pl. Ważne! W tytule wiadomości wpisujcie – Konkurs: wyjazd na festiwal FIMUCITÉ na Teneryfie.

Powodzenia!

 

Od 2009 roku Festiwal Muzyki Filmowej ściśle współpracuje z Festiwalem FUMICITÉ na Teneryfie popularyzując muzykę filmową nie tylko w Europie, ale i na świecie. To już siedem lat strategicznej współpracy. Tak jak FMF, FIMUCITÉ słynie z premierowych wykonań muzyki filmowej, a obecność najwybitniejszych kompozytorów, producentów i reżyserów światowego kina podczas koncertów sprawia, że stają się one niezapomnianymi wydarzeniami. Każdego roku, wraz z początkiem lata, Santa Cruz de Tenerife zamienia się w światową stolicę muzyki filmowej. Ten festiwal to jedno z najciekawszych wydarzeń muzyki filmowej w Europie. Dla widzów jest niezapomnianym wydarzeniem, łączącym w sobie obraz z muzyką wykonywaną na żywo. Cytując Diego Navarro: „(…) tych przeżyć nie sposób opisać słowami. Tylko muzyka może tego dokonać…”.

 

Weźcie udział w konkursie i jedźcie na FIMUCITÉ na Teneryfie!

 

Organizatorem konkursu jest Krakowskie Biuro Festiwalowe, współorganizatorem – Asociación Musical Andante, a fundatorem nagrody jest Izba Turystyki Wysp Kanaryjskich (PROMOTUR TURISMO CANARIAS S.A.).

 

Kolejne ogłoszenia w ramach 8. FMF już wkrótce! Śledźcie nasze profile!

Szczegółowe informacje dotyczące biletów na 8. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie znajdziecie tutaj.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.