"Upiór w operze" w Kinie Prawie Muzycznym

Aktualności

Zapraszamy na kolejną projekcję Prawie Kina Muzycznego!

 

Już 28 listopada będziecie mogli obejrzeć film z 2004 roku oparty na słynnym musicalu Andrew Lloyda Webbera „Upiór w operze”. Pokaz odbędzie się o godzinie 19 w kawiarni Cafe 8 stóp – ul. Ratuszowa 2 w Warszawie.

 

Sztuka opowiada o nieszczęśliwej miłości tajemniczego i niebezpiecznego mężczyzny do młodej śpiewaczki operowej. Zaślepiony uczuciem porywa on dziewczynę by oczarować ją swoim śpiewem i zmusić do miłości.


Podczas wydarzenia nie zabraknie wyjątkowych prezentów! Każdy z przybyłych gości będzie miał szansę wylosowania darmowych biletów do warszawskich kin: KC oraz Kino.Lab.

 

MuzykaFilmowa.pl jest patronem medialnym cyklu. 

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.