Spotkanie z Płytą!

Aktualności

""MGM Młodzieżowa Gazeta Muzyczna oraz Fundacja Nie Zawsze Musi Być Chaos serdecznie zapraszają na kolejne Spotkanie z Płytą. Będzie to wydanie specjalnie z Januszem Wawrowskim w roli głównej. Wybitny skrzypek opowie o swoich ulubionych płytach, wśród których znajdą się nagrania Poematów Symfonicznych Karłowicza wydane przez Chandos czy soundtrack z filmu Alien (w reżyserii Ridleya Scotta). Na deser trochę nietypowo: prog rock z albumu Lunatic Soul Mariusza Dudy.

Nie jest to koniec atrakcji, gdyż nasze spotkanie połączone będzie z promocją nowej płyty Janusza Wawrowskiego wydanej w tym roku przez EMI, zatytułowanej AURORA. Kontrakt z jedną z najbardziej znanych wytwórni muzycznych (obecnie Warner Classics) ma zaowocować kolejnymi nagraniami Janusza, na które z niecierpliwością czekamy.

Spotkanie poprowadzi Damian Kułakowski.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! klubokawiarnia Nie Zawsze Musi Być Chaos, niedziela 17.11 godz. 17
 

Więcej informacji o wydarzeniu Tutaj!

 

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OUT OF SPACE 16. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

OUT OF SPACE 16. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Muzyka z Avatara: Istoty wody, Solaris czy ponadczasowego E.T. Stevena Spielberga. Syntezatorowe brzmienia i przestrzenne eksperymenty z dźwiękiem, technologią i akustyką. Gwiazdy światowej sceny kompozytorskiej – Simon Franglen, Gary Marlowe, Nainita Desai czy Steven...