Spotkanie z Płytą!

Aktualności

""MGM Młodzieżowa Gazeta Muzyczna oraz Fundacja Nie Zawsze Musi Być Chaos serdecznie zapraszają na kolejne Spotkanie z Płytą. Będzie to wydanie specjalnie z Januszem Wawrowskim w roli głównej. Wybitny skrzypek opowie o swoich ulubionych płytach, wśród których znajdą się nagrania Poematów Symfonicznych Karłowicza wydane przez Chandos czy soundtrack z filmu Alien (w reżyserii Ridleya Scotta). Na deser trochę nietypowo: prog rock z albumu Lunatic Soul Mariusza Dudy.

Nie jest to koniec atrakcji, gdyż nasze spotkanie połączone będzie z promocją nowej płyty Janusza Wawrowskiego wydanej w tym roku przez EMI, zatytułowanej AURORA. Kontrakt z jedną z najbardziej znanych wytwórni muzycznych (obecnie Warner Classics) ma zaowocować kolejnymi nagraniami Janusza, na które z niecierpliwością czekamy.

Spotkanie poprowadzi Damian Kułakowski.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! klubokawiarnia Nie Zawsze Musi Być Chaos, niedziela 17.11 godz. 17
 

Więcej informacji o wydarzeniu Tutaj!

 

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.