Skyfall – przedłużenie konkursu!

Aktualności

 

Z uwagi na skandalicznie mało zgłoszeń zmuszeni jesteśmy przedłużyć nasz konkurs, o którym mogliście wcześniej przeczytać w tym NEWSIE. Liczymy, iż dodatkowy czas bardziej ośmieli naszych Czytelników i pozwoli im na wypełnienie misji. Przypominamy, iż chodziło o napisanie recenzji wybranej ścieżki dźwiękowej z filmu o przygodach 007 – niekoniecznie wchodzącego w skład oficjalnej serii, lecz takiej, której nie ma jeszcze na naszej stronie. Najlepsze prace opublikujemy i nagrodzimy płytami ze ścieżką dźwiękową do "Skyfall", a jednego spośród autorów zaprosimy do dalszej współpracy!
 
Teksty prosimy wysyłać na adres:  konkurs@muzykafilmowa.pl.
Czekamy jeszcze do końca miesiąca (tj. 30.11. br.)! Powodzenia!
 
""
Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.