Rozwiązanie konkursu recenzenckiego!

Aktualności

Czas na rozwiązanie konkursu, który zorganizowaliśmy z okazji 1000 polubień naszego profilu na Facebooku (w tej chwili jest ich już 1081, a więc brakuje tylko 919 do kolejnego konkursu ;). Na nasze wezwanie do pisania recenzji odpowiedziało kilkoro naszych czytelników. Ze wszystkich nadesłanych prac postanowiliśmy wyróżnić cztery – w sumie napisane przez dwie osoby. Tym samym tak oto prezentuje się lista nagrodzonych:


1 miejsce

 

– Radosław Ostrowski

 

recenzje: "48 godzin", "6 zmysł", "Straight Story"

 

nagroda: Zeszyty nutowe z muzyka filmową Macieja Zielińskiego i Wojciecha Kilara, płyty "Hobbit", "Lawless", "Syberiada Polska", "Cinema Piano", "Anna Karenina", "Atlas Chmur".

 

2 miejsce

 

– Krzysztof Pyter

 

recenzja "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex"

 

nagroda: płyty "Cinema Piano", "Syberiada Polska", "Baczyński", "Lawless", "Anna Karenina", "Cloud Atlas", "Hobbit", "Free Birds".

 

Zwycięskie recenzje będą systematycznie publikowane na MuzykaFilmowa.pl. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: