Rozwiązanie konkursu recenzenckiego!

Aktualności

Czas na rozwiązanie konkursu, który zorganizowaliśmy z okazji 1000 polubień naszego profilu na Facebooku (w tej chwili jest ich już 1081, a więc brakuje tylko 919 do kolejnego konkursu ;). Na nasze wezwanie do pisania recenzji odpowiedziało kilkoro naszych czytelników. Ze wszystkich nadesłanych prac postanowiliśmy wyróżnić cztery – w sumie napisane przez dwie osoby. Tym samym tak oto prezentuje się lista nagrodzonych:


1 miejsce

 

– Radosław Ostrowski

 

recenzje: "48 godzin", "6 zmysł", "Straight Story"

 

nagroda: Zeszyty nutowe z muzyka filmową Macieja Zielińskiego i Wojciecha Kilara, płyty "Hobbit", "Lawless", "Syberiada Polska", "Cinema Piano", "Anna Karenina", "Atlas Chmur".

 

2 miejsce

 

– Krzysztof Pyter

 

recenzja "Ghost in the Shell: Stand Alone Complex"

 

nagroda: płyty "Cinema Piano", "Syberiada Polska", "Baczyński", "Lawless", "Anna Karenina", "Cloud Atlas", "Hobbit", "Free Birds".

 

Zwycięskie recenzje będą systematycznie publikowane na MuzykaFilmowa.pl. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w naszej zabawie!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.