Rozdajemy bylety na Galę Varese Sarabande w Poznaniu!!

Aktualności

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w błyskawicznym konkursie, w którym do wygrania są cztery podwójne bilety na Galę z okazji 35-lecia istnienia wytwórni Varese Sarabande w Poznaniu. Koncert odbędzie się 4 sierpnia w poznańskiej Auli UAM, a poprowadzi go sam Robert Towson. Wśród publiczności pojawią się tacy kompozytorzy jak Marco Beltrami i Jan A.P. Kaczmarek, a na scenie wystąpi piękna i utalentowana Sara Andon oraz orkiestra l'Autunno pod batutą Adama Banaszaka.

 

Aby wybrać się razem z nami na tę galę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmi:

 

Proszę wymienić co najmniej dwóch polskich kompozytorów, których muzyka znajduje się katalogu Varese Sarabande!

 

Na odpowiedzi czekamy do 27 lipca. Należy je wysyłać pod adres konkurs@muzykafilmowa.pl, podając w treści również swoje dane korespondencyjne. Zwycięzcy zostaną wyłonieni 28 lipca, a już następnego dnia bilety zostaną wysłane do nich pocztą. Życzymy powodzenia!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

OUT OF SPACE 16. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

OUT OF SPACE 16. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie

Muzyka z Avatara: Istoty wody, Solaris czy ponadczasowego E.T. Stevena Spielberga. Syntezatorowe brzmienia i przestrzenne eksperymenty z dźwiękiem, technologią i akustyką. Gwiazdy światowej sceny kompozytorskiej – Simon Franglen, Gary Marlowe, Nainita Desai czy Steven...