Polecamy nowy numer FilmPRO!

Aktualności

Już niedługo w salonach Empik pojawi się najnowszy numer kwartalnika FilmPRO. To magazyn dla profesjonalistów z branży audiowizualnej, a także równoległe wydanie internetowe. FilmPro (w wersji drukowanej oraz internetowej) jest magazynem skierowanym do branży filmowej, telewizyjnej, reklamowej, ale także do osób związanych z rozwijającymi się mediami IPTV, VOD oraz Mobile TV. Kwartalnik tworzony jest z myślą o profesjonalistach zajmujących się produkcją filmową i telewizyjną, a także o osobach zainteresowanych realizacją i sztuką filmową. Celem publikacji jest stworzenie wymiany idei i informacji dotyczących procesu powstawania dzieła audiowizualnego w jego aspektach koncepcyjnych, technologicznych i finansowych.

 

Trzeci numer FilmPRO w tym roku powinien zainteresować fanów muzyki filmowej. Będzie w nim można między innymi przeczytać wywiad Łukasza Waligórskiego z kompozytorem Bartoszem Chajdeckim.

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: