Polecamy: muzyka Szymona Szewczyka

Aktualności

Uprzejmie informujemy, iż właśnie ukazała się płyta z muzyką kolejnego utalentowanego kompozytora polskiego, Szymona Szewczyka. Krążek zatytułowany "Epic Landscape" to zbiór kompozycji stworzonych na potrzeby różnych mediów. Muzyka produkcyjna, głównie orkiestrowa i często epicka, niczym nie ustępująca dokonaniom amerykańskich twórców trailerowych, została wydana nakładem wytwórni Eurozone Music w lipcu bieżącego roku. Można ją przesłuchać na stronie wydawcy, do czego gorąco zachęcamy.

Natomiast od jakiegoś czasu na Amazonie oraz serwisie iTunes nabyć można skromniejszą, acz równie ciekawą ilustrację do niezależnej polskiej produkcji Rafała Szamburskiego z 2012 r., "Wigilia". Kompozycja ta dostępna jest także do odsłuchu na Spotify oraz Deezer.

 

""""

 

Po szczegółowy profil oraz informacje o innych projektach tego młodego kompozytora można odsyłamy natomiast do jego strony internetowej.

Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: