Piraci z Karaibów symfonicznie w Warszawie!

Aktualności

Po raz pierwszy w Warszawie koncertowe wykonanie fragmentów ścieżki dźwiękowej z trylogii „Piraci z Karaibów”. Wielbicieli przygód kapitana Jacka Sparrowa zapraszamy na morską wyprawę symfoniczną!

 

""9 października w Sali Kongresowej PKiN po raz pierwszy warszawska publiczność będzie miała okazję wysłuchać ekscytujących opowieści o statkach, skarbach, klątwach, miłości… oraz pirackich tajemnicach. Suity orkiestrowe z trzech części filmu: „Klątwa Czarnej Perły”, „Skrzynia umarlaka” i „Na krańcu świata” zagra Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus z towarzyszeniem Chóru Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego pod batutą Tadeusza Karolaka.

 

„Piraci z Karaibów” z chwilą pojawienia się na ekranie zafascynowali publiczność z całego świata. Fenomenalna ścieżka dźwiękowa napisana do filmu przez dwóch kompozytorów – Klausa Badelta i Hansa Zimmera stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych soundtracków. 

 

Więcej informacji o wydarzeniu na:  www.KoncertFilmowy.pl

 

Ceny biletów: 49, 69, 89 zł.

 

Bilety można nabyć w serwisach: www.eBilet.pl, www.ticketpro.pl. www.eventim.pl oraz  bileteriach EMPIK.

 

Informacje o koncercie:

·         Termin:         9 października 2011 r. godzina 19:00

·         Miejsce:       Sala Kongresowa PKiN

·         Wykonawcy:Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus, Chór Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, dyrygent Tadeusz Karolak

·         Program koncertu:  Suity orkiestrowe z trzech części „Piratów z Karaibów”: „Klątwa Czarnej Perły”, „Skrzynia umarlaka”, „Na krańcu świata”.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.