Horner wiecznie żywy – nasza akcja i KONKURS!

Aktualności

Po ponad tygodniu od informacji o tragicznej śmierci maestro, powoli oswajamy się z faktem, iż już go wśród nas nie ma. Ale jest i będzie z nami zawsze muzyka Jamesa Hornera. Od paru dni celebrujemy ją na stronie, przypominając nieco mniej znane pozycje z dorobku mistrza. I do udziału w tej akcji chcemy także zachęcić naszych wiernych, ale i przypadkowych Czytelników. A to oznacza konkurs…

 

*batteries not included

48 Hrs.

Aliens

The Amazing Spider-Man

Another 48 Hrs.

Apocalypto

Apollo 13

Apollo 13 – Academy promo

Avatar

A Beautiful Mind

The Boy in the Striped Pyjamas

Brainstorm

Braveheart

Dad

The Devil's Own

Enemy at the Gates

Field of Dreams

Flightplan

Gorky Park

House of Sand and Fog

The Name of the Rose

The New World

Pas de Deux

The Pelican Brief

Ransom

Red Heat

Sneakers

Testament

Willow

 

Te ilustracje już mamy w swoich zbiorach. I oczywiście zdajemy sobie sprawę z ogromnej liczby braków. Macie teraz szansę je uzupełnić. Zachęcamy Was do napisania własnej recenzji hornerowskiej kompozycji – takiej, której nie ma na powyższej liście.

 

Forma? Dowolna. Limitu znaków też nie wymuszamy, choć oczywiście kilkuzdaniowe teksty z miejsca będziemy odrzucać. Tak samo, jak pełne byków i nieskładności prace. Zatem warto się przyłożyć. Szczególnie, iż Warner Music Poland zadbało o interesujące nagrody, wśród jakich znajdują się także płyty Hornera. I tak też…

 

I miejsce

premiujemy przede wszystkim zaproszeniem do stałej wspólpracy z naszym portalem,

boxem płyt z trylogii „Władca pierścieni” oraz płytą niespodzianką z naprawdę dobrą muzyką

 

II miejsce

to pewny soundtrack z „Avatara” oraz trzy inne krążki (do wyboru z ciekawej listy!)

 

 

III miejsce

gwarantuje również „Avatara” w kolekcji oraz inną, dowolnie wybraną płytę z listy

 

 

Wszystkie nagrodzone prace oczywiście opublikujemy na stronie w całej ich glorii. A jeśli coś z poza podium ujmie nasze serca, również ma szansę na wyróżnienie.

 

Zatem klawiatury w dłoń i nie dajcie się wakacyjnemu lenistwu! Przy czym zdając sobie sprawę z nadchodzących upałów idziemy Wam na rękę i dajemy blisko miesiąc na podsyłanie gotowych tekstów. Możecie przesyłać je do końca lipca, a dokładnie do północy 31.07 br. (piątek), na adres Mefist@gmail.com, ze stosownym dopiskiem „Horner forever!”. Nie zapomnijcie tylko o wrażeniometrze oraz innych potrzebnych szczegółach opisywanego wydawnictwa! Powodzenia!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.