O’Halloran, Beal i Portman z nagrodami Emmy!

Aktualności

W jednym z wcześniejszych newsów podawaliśmy nominacje do tych prestiżowych nagród telewizyjnych. Dzisiaj pora zapoznać się ze zwycięzcami. The Creative Arts Emmy Awards – bo tak brzmi pełna nazwa wyróżnień – powędrowały w tym roku w ręce Dustina O’Hallorana za motyw przewodni do serii "Transparent" (to jego pierwsza taka nagroda), Jeffa Beala za najlepszą kompozycję dramatyczną do popularnego "House of Cards" (to już czwarta w karierze statuetka) oraz Rachel Portman za muzykę do mini-serii HBO, "Bessie" (trudno uwierzyć, ale również jest to pierwsze zwycięstwo artystki).

 

W kategorii piosenkowej laury odebrali Kyle Dunnigan i Jim Roach za utwór "Girl You Don’t Need Make Up" z komediowego programu  "Inside Amy Schumer"; a Greg Phillinganes odebrał nagrodę za najlepszą reżyserię muzyczną przy "Stevie Wonder: Songs In The Key Of Life – An All-Star GRAMMY Salute". Wszystkim oczywiście serdecznie gratulujemy.

 

Jeśli ktoś jest ciekaw, jak przebiegała ceremonia rozdania Emmy, to będzie miał szansę obejrzeć dwie godziny najważniejszych momentów na amerykańskim kanale FXX, w sobotę 19 września br., o godzinie 20 tamtejszego czasu.

Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: