"8 mila" w Prawie Kinie Muzycznym!

Aktualności

Już w najbliższy poniedziałek, 31 marca o godz. 20:15, sekcja Prawie Kino Muzyczne NZS UW serdecznie zaprasza wszystkich amatorów dobrego filmu na kolejną projekcję!

 

Tym razem naszym oczom ukaże się prawdziwa, przejmująca historia jednego z najsławniejszym amerykańskich raperów. Film „8 mila” w reżyserii Curtisa Hansona to zekranizowana biografia Eminema, która obrazuje jego emocjonująca i trudną drogę do sukcesu.

 

Tym razem projekcja odbędzie się poza murami Uniwersytetu Warszawskiego, ale całkiem niedaleko, bo w dobrze znanej i lubianej, sąsiedzkiej Harendzie.

 

Na studentów czeka wiele miłych niespodzianek, przede wszystkim darmowe wejście i happy hours trwające cały dzień!

 

Co więcej, jeśli ta jedna produkcja to za mało i pragniesz kolejnych kinowych emocji, nie mogłeś lepiej trafić. Wszyscy zainteresowani mają możliwość wzięcia udziału w losowaniu darmowych wejściówek do Kina KC na dowolny seans.

 

Przed filmem, w trakcie i po nim każdy głodny i spragniony gość może uraczyć się czymś serwowanym przez smaczną harendzką kuchnię lub obficie zaopatrzony bar.

 

Czekamy na was !

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: