Nowa zabawa z LPMF i MuzykaFilmowa.pl

Aktualności

Rozpoczął się właśnie drugi sezon notowań Listy Przebojów Muzyki Filmowej radia RMF Classic, którą portal MuzykaFilmowa.pl wspiera od samego początku istnienia. Wraz z nowym sezonem postanowiliśmy zaproponować naszym czytelnikom i słuchaczom RMF Classic nową, wspólną zabawę…

 

Co tydzień portal MuzykaFilmowa.pl będzie prezentował w Liście Przebojów Muzyki Filmowej swoją muzyczną propozycję, która będzie brała udział w głosowaniu. Będzie to jednak propozycja niezwykła bo anonimowa… W każdą sobotę po godzinie 15 będzie można usłyszeć w całości proponowany przez nas utwór, jednak nie zostanie podany na antenie jego tytuł, kompozytor ani film z jakiego pochodzi. To będzie Wasze zadanie. To będzie muzyczna zagadka, którą będziecie mogli rozwiązywać przez cały następny tydzień. Wśród osób, które rozpoznają proponowany przez nas temat filmowy, rozlosowane zostaną atrakcyjne nagrody.

 

Obecna zagadka jest dostęna już na stronie internetowej Listy Przebojów Muzyki Filmowej. Zapraszamy do zabawy i życzymy powodzenia!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.