Niekończąca się opowieść z aplikacją #ilovefmf.

Aktualności

Aplikacja #ilovefmf powraca na jubileuszową odsłonę Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie! Odświeżony wygląd, kieszonkowy program 10. edycji FMF, dedykowana playlista, kolejna dawka pomysłów na zdjęcia w festiwalowym stylu, nowe wyzwania quizowe, social hub, dzięki któremu będziecie na bieżąco z wieściami ze świata FMF, a także kolejna beaconowa przygoda w ramach festiwalowej gry miejskiej. To wszystko, i wiele więcej, znajdziecie w nowej odsłonie aplikacji #ilovefmf!

 

""

 

Po ubiegłorocznym sukcesie i zainteresowaniu, które przekroczyło najśmielsze oczekiwania, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie powraca z oficjalną aplikacją pozwalającą w pełni cieszyć się festiwalowymi atrakcjami. Druga edycja #ilovefmf nie tylko ułatwi uczestnictwo w urodzinowej odsłonie FMF, ale także wypełni nadchodzące dni muzyką filmową i zabierze w niezapomnianą przygodę, która dostarczy użytkownikom aplikacji wiele zabawy i …  moc nagród! W tegorocznej edycji aplikacji znajdziecie:

 

·  Kieszonkowy program 10. edycji Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

·  Specjalnie skomponowaną playlistę w Spotify z utworami związanymi z tegoroczną edycją festiwalu.

·  FMF-ową fotobudkę, która pozwoli Ci na robienie zdjęć w iście festiwalowym stylu.

·  Quiz sprawdzający wiedzę na temat świata FMF.

·  Grę miejską inspirowaną przygodami znanymi z "Niekończącej się opowieści".

·  Social Hub, który sprawi, że będziesz na bieżąco z FMF w mediach społecznościowych.

 

Podobnie jak w ubiegłym roku, konkursowe aktywności związane z FMF będą sowicie wynagradzane. Powalczcie o miejsce w FMF-owym rankingu dzięki udostępnianiu festiwalowych treści i multimediów, dzieleniu się swoją wiedzą na temat FMF i jego atrakcji oraz wypełnieniu zadań w ramach gry miejskiej rodem ze świata "Neverending Story". Aż dziesięć osób z największą liczbą punktów może liczyć na zestawy FMF-owych upominków, a pięć pierwszych miejsc zostanie dodatkowo nagrodzonych nie tylko voucherami na karnety przyszłorocznej edycji Festiwalu ale także zaproszeniami do term Bukovina od Mecenasa FMF. Nie zwlekajcie! Rywalizacja trwa do ostatniego dnia festiwalu!

 

Aplikacja #ilovefmf jest całkowicie bezpłatna i dostępna w dwóch wersjach systemów operacyjnych: iOS (iPhone, iPad) oraz Android. Aby ją zainstalować wystarczy pobrać ją bezpośrednio z App Store lub Google Play. Gotowi? Do dzieła!

 

10. Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie odbędzie się w dniach 17 – 23 maja. Pełny program Festiwalu jest dostępny na stronie internetowej: www.fmf.fm.

 

#ilovefmf

#allisfilmmusic

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.