Natalia Kukulska solistką koncertu Disney – Królestwo Muzyki

Aktualności

Już 15 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie Natalia Kukulska, Karolina Trębacz, Kuba Molęda i Łukasz Dziedzic wcielą się w role bohaterów z najsłynniejszych filmów Disneya !

Koncert „Królestwo Muzyki” to połączenie wykonywanej na żywo muzyki i najpiękniejszych filmów Disneya. Zespół 120 artystów wykona filmowe melodie, którym towarzyszyć będzie projekcja animacji Walta Disneya na ekranie kinowym. W programie koncertu znajdą się między innymi: muzyka z filmu „Śpiąca Królewna” na motywach baletu Piotra Czajkowskiego, znane piosenki z „Aladyna”, „Herkulesa”, „Pocahontas” oraz aria z musicalowej inscenizacji „Pięknej i Bestii”. Nie zabraknie również utworów z najnowszych filmów Disneya.

Gwiazdorska obsada, świąteczna atmosfera i magia wspaniałej muzyki ! Ten niezwykły koncert to prawdziwe święto dla małych i dużych wielbicieli filmów Disneya. Gwarantowana wyśmienita zabawa i moc wrażeń !

Natalia Kukulska – to jedna z najbardziej znanych i cenionych polskich wokalistek o bardzo bogatym dorobku artystycznym. Perfekcjonistka, ciągle rozwijająca swoją pasję muzyczną, a także artystka otwarta na nowe i ciekawe projekty muzyczne. Nie boi się eksperymentów i nowatorskich rozwiązań w muzyce. Utalentowana i pracowita. Karierę rozpoczęła jako dziecko, od ponad piętnastu lat kontynuuje swoją dojrzałą, solową działalność artystyczną. Ma w dorobku 7 solowych albumów, z których większość osiągnęła status platynowych płyt.


Bilety na koncert Disney – Królestwo Muzyki można kupić tutaj:
>>> KUP BILET <<<

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.