konkurs The Hateful Eight! – rozwiązanie!

Aktualności

TUTAJ pytaliśmy Was o odpowiedź na pewne bardzo proste pytanie. Dziś przyszedł czas, by na nie odpowiedzieć. Przypomnijmy, iż chodziło o to, czy Ennio Morricone był kiedykolwiek nominowany do Złotej Maliny? A jeśli tak, to za jaki film?

 

Ku zdziwieniu wielu melomanów odpowiedź jest twierdząca, bowiem maestro był do tej nagrody nominowany aż trzykrotnie, i to w tym samym roku! Tego niechlubnego wyróżnienia doczekały się kompozycje z filmów "Coś" (sic!) oraz "Butterfly", a także piosenka z tego ostatniego, którą współtworzył z Carol Connors.Była to dopiero trzecia edycja tychże antynagród, których gremium nie powtórzyło już potem podobnego błędu względem Włocha.

 

Szczęśliwie, większość z naszych Czytelników nie miała problemu z odpowiedzią – dostaliśmy całą masę poprawnych odpowiedzi i ani jednej złej. Niestety, jedynie trzy osoby mogą od nas otrzymać soundtracki do "Nienawistnej ósemki", a są nimi:

 

Karolina Kiryjczuk

 

Marian Śmiech

 

Karolina Wawrzynowicz

 

Serdecznie gratulujemy i już radzimy wypatrywać listonosza.
A wszystkich pozostałych zachęcamy do odwiedzania strony w poszukiwaniu kolejnych wyzwań.
Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.