Mroczny rycerz wzywa Cię!

Aktualności

Hans Zimmer po raz kolejny zadziwia. Tym razem dzięki jego niecodziennej akcji, każdy może stać się częścią ścieżki dźwiękowej do kolejnego filmu o Batmanie "The Dark Knight Rises". Niemiecki kompozytor stworzył wykrzykiwaną partię chóralną, w której zamierza wykorzystać głosy internautów. Aby dołączyć do tego niezwykłego zespołu, wystarczy wejść na stronę ujam.com


"Wzywam Was rozświetlając na niebie bat-sygnał! Chcemy usłyszeć Wasze głosy! Teraz i głośno! Tworzymy nagranie ogólnoświatowej pieśni, każdy może stać się jej częścią – to proste. Nie ma znaczenia tonacja, timing również możemy poprawić później. Możesz mamrotać, warczeć, krzyczeć czy szeptać, wszystko będzie w porządku. Zabrzmij po swojemu. Jeśli uda Ci się dotrzeć jedynie do połowy nagrania, również nie ma problemu. Rób to sam, z przyjaciółmi, ale zawsze z zaangażowaniem i poświęceniem. Spraw aby Twój głos był usłyszany, stań się częścią tej niezwykłej przygody".

 

Hans Zimmer

 

Zachęciło Was to wezwanie? Jeśli tak, to zapraszamy na ujam.com

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.