konkurs STAR WARS The Force Awakens!

Aktualności

Ciąg dalszy konkursowych atrakcji na naszym portalu. Tym razem, wraz z Magic Records i Universal Music, proponujemy naszym Czytelnikom iście gwiezdną zabawę, w której zdobyć można egzemplarz soundtracku Johna Williamsa do najnowszej części sagi Star Wars.

 

Aby do tego doszło, należy odpowiedzieć na dwa, jakże proste pytania:

 

1) Jaki słynny muzyk został zaproszony przez Williamsa do nagrań muzyki z "Przebudzenia Mocy"?

2) W "Przebudzeniu Mocy", oprócz muzyki Williamsa, możemy usłyszeć także kawałki taneczne, stworzone pod tak zwane sceny barowe. Kto za nie odpowiada?

 

Odpowiedzi, z dopiskiem "Moc jest ze mną!", prosimy wysyłać na adres Mefist@gmail.com do końca miesiąca, tj. 31 stycznia (niedziela), do godziny 23.59. Spośród poprawnych zgłoszeń wyłonimy trójkę szczęśliwców, do których powędrują krążki. Powodzenia. I… Niech Moc będzie z Wami!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: