Konkurs "Skubani"!

Aktualności

Wspólnie z firmą Sony zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są trzy soundtracki z filmu animowanego "Skubani". To przezabawna animowana komedia o ptakach, które zamierzają zmienić bieg historii. Jake i Reggie pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka.

 

Muzykę do animacji stworzył Dominic Lewis. Lewis urodził się w rodzinie utalentowanych, czynnych muzyków. Wykształcenie uzyskał na Royal Academy of Music w Londynie, gdzie studiował grę na wiolonczeli oraz kompozycję, uczestnicząc w kursach mistrzowskich u światowej sławy kompozytorów filmowych w tym: Craiga Armstronga i Davida Arnolda. Póki co nazwisko Lewisa jest mało znane mimo, że kompozytor maczał palce przy wielu głośnych soundtrackach ostatnich lat. I właśnie tego dotyczy nasze pytanie konkursowe. A brzmi ono:

 


"Proszę wymienić co najmniej 5 dużych filmów, do których Dominic Lewis komponował w ostatnich dwóch latach muzykę dodatkową"

 

Spośród wszystkich osób, które prześlą prawidłowy zestaw tytułów, zostaną rozlosowane trzy płyty z muzyką ze "Skubanych". Odpowiedzi należy przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl do 2 lutego.

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.