Konkurs na najlepszą relację!

Aktualności

Już od jutra w Poznaniu festiwal Transatlantyk, na który zapraszamy naszych czytelników już od jakiegoś czasu. Podczas festiwalu trwać będą różnorakie atrakcje filmowo-muzyczne. Jedną z takich jest Talking Piano – szczególna forma moderowanej rozmowy pomiędzy kompozytorem i publicznością, w której twórcy ilustrować będą swoje wypowiedzi muzyką wykonywaną na żywo. I to właśnie z tym punktem programu wiąże się nasz konkurs.

Wszystkich obecnych na trzech odsłonach Talking Piano (10, 11 i 12 sierpnia, czyli niedziela-wtorek) zapraszamy do skromnej zabawy w relację z takiego wydarzenia. Nie musi to być profesjonalny tekst – ważne, by był składny i konkretny, bez zbędnego lania wody o kolorze sufitu lub butach zaproszonego gościa. Nie ma limitu znaków, ani innych ograniczeń względem formy – byleby tylko miało to ręce i nogi 🙂 Każda relacja dotyczyć może tylko jednego spotkania Talking Piano, choć każdy może przesłać trzy różne relacje z trzech różnych spotkań – ważne, by przesyłać je do nas najpóźniej następnego dnia do północy, na adres:

 

lukas.waligorski@gmail.com, z dopiskiem: "Transatlantyk 2014 – relacja".


Zwycięzca ogłoszony zostanie o godzinie 24:00 tego samego dnia. Nagrodą w konkursie są trzy podwójne zaproszenia na Galę Zamknięcia festiwalu, w czwartek, 14 sierpnia (do odbioru na miejscu) oraz oczywiście publikacja relacji na stronie. Serdecznie zapraszamy do zabawy!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.