Jack Strong – Rozwiązanie konkursu!

Aktualności

Z lekkim poślizgiem, który z pewnością podgrzał atmosferę wśród oczekujących, ogłaszamy wyniki naszego konkursu, w którym do wygrania były płyty z muzyką z filmu "Jack Strong". W sumie otrzymaliśmy ponad sto zgłoszeń konkursowych – wszystkie z prawidłowymi odpowiedziami. Spośród nich wylosowaliśmy troje szczęśliwców, którzy otrzymają od nas wspomniane nagrody. Najpierw jednak przypomnijmy zadanie konkursowe.

 

Jan Duszyński swego czasu był członkiem dość nietypowego zespołu muzycznego, który miał okazję występować między innymi z Dorotą Masłowską jako wokalistką. Jak brzmiała nazwa tego zespołu?

 

Prawidłowa odpowiedź to: "Usta" – tak właśnie brzmiała nazwa zespołu, o który pytaliśmy. W wyniku losowania wyłoniliśmy trzy osoby, które udzieliły takiej właśnie odpowiedzi. Są nimi:

 

– Tomasz Dmowski

– Karolina Rynarzewska

– Marek Kotecki

 

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursi dziękujemy za wspólną zabawę.

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.