Hotel Marigold – KONKURS!!!

Aktualności

Już od dziś można w kinach oglądać sequel przeboju sprzed czterech lat – "Drugi Hotel Marigold". Muzykę do filmu napisał oczywiście raz jeszcze Thomas Newman, a o efekcie jego pracy możecie już przeczytać w naszej recenzji soundtracku.

 

I to właśnie z tą pozycją związany jest nasz najnowszy konkurs, na który zapraszamy wspólnie z Sony Music Poland. Aby wygrać płytę z muzyką do "The Second Best Exotic Marigold Hotel" należy odpowiedzieć na poniższe, jakże proste pytanie:

 

Jak na początku swojej działalności nazywał się portal MuzykaFilmowa.pl?


Na odpowiedzi czekamy do 15 maja br (następny piątek). Należy je przesyłać na adres konkurs@muzykafilmowa.pl z dopiskiem "Hotel Marigold". Spośród wszystkich osób, które prawidłowo odpowiedzą na pytanie rozlosujemy soundtrack z filmu. Powodzenia!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę:

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Justin Hurwitz ze Złotym Globem za muzykę do filmu „Babilon”

Kompozytor Justin Hurwitz kontynuuje doskonałą passę jeśli chodzi o Złote Globy, zdobywając po raz kolejny nagrodę za najlepszą muzykę do filmu „Babilon”. To już czwarta statuetka tego kompozytora, który był do nagrody nominowanych do tej pory czterokrotnie.