Dzień Dobry FMF – specjalna edycja Dzień Dobry ICE Kraków #FMF4Kids

Aktualności

Dzień Dobry FMF – specjalna edycja Dzień Dobry ICE Kraków #FMF4Kids

 

Trzynasta – dla nas oczywiście szczęśliwa i wyjątkowa odsłona Dzień Dobry ICE Kraków już 18 maja od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym ICE Kraków! Czy wiecie, że od 14 do 21 maja 2019 roku odbywa się w Krakowie Festiwal Muzyki Filmowej? Właśnie z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalną edycję naszego rodzinnego pikniku. Poza mnóstwem atrakcji dobrze już Wam znanych zapraszamy Was na specjalne warsztaty Watch that Sound oraz na spotkanie z Natalią Nykiel – gwiazdą koncertu Disneya: Magia muzyki.  I jak zawsze – tym razem jednak w dwóch odsłonach – bajka-niespodzianka!

 

""

 

Dzień Dobry FMF – specjalna edycja Dzień Dobry ICE Kraków, czyli jedyna w swoim rodzaju, niezwykła, szalona i odkrywcza impreza dla dzieciaków łącząca świat nauki i doświadczeń z niezapomnianą zabawą. Mamy coś dla łobuziaków, psotników, entuzjastów, pasjonatów, „nieśmiałków”, dla małych i dużych – każdy znajdzie coś dla siebie. „Kiedy organizowaliśmy pierwsze Dzień Dobry ICE Kraków, nie spodziewaliśmy się, że ten cykl spotkań szybko urośnie do rangi jednej z najważniejszych imprez społecznych, które realizujemy w centrum kongresowym dla mieszkańców. Co kwartał odwiedza nas ponad 1500 osób – mówi Izabela Helbin, dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego, które jest operatorem ICE Kraków. – Zdajemy sobie też sprawę, że wyjście z całą rodziną w weekend do kina, na wystawę lub warsztaty może być dla wielu osób sporym wydatkiem, dlatego też wszystkie atrakcje w ramach naszego pikniku są zawsze bezpłatne”.

 

Dzień Dobry ICE Kraków to cztery godziny wyśmienitej zabawy. Od godz. 10.00 do 14.00 Centrum Kongresowe zmienia się w ogromny plac zabaw. Tym razem wypełniona zostanie również przestrzeń przed ICE Kraków, gdzie pojawi się słodka ciężarówka wypełniona mnóstwem atrakcji od naszego partnera Wawel S.A. Ponadto, Uniwersytet Dzieci przygotował specjalne warsztaty nie tylko dla najmłodszych gości, ale również dla ich opiekunów. Podczas tej edycji po raz pierwszy odbędą się warsztaty integracyjne Fundacji Aktywnej Rehabilitacji – Oddział Małopolski: „Mam supermoc”, pokazujące pełnosprawnym dzieciom, że dzieci i dorośli poruszający się na wózku mogę robić PIĘKNE RZECZY.

 

To wydarzenie, które daje całym rodzinom doskonały pretekst do wspólnego wyjścia i ciekawego spędzenia czasu. Stałym punktem programu są pokazy prowadzone przez przedstawicieli służb ratowniczych: policjantów, ratowników medycznych i strażaków. Wśród wielu innych atrakcji wymieńmy: GOjump, warsztaty historyczne HistoryLand oraz doświadczenia chemiczne ChemicAl World, naukę tańca prowadzoną przez Egurrola Dance Studio, warsztaty designu.

 

Dzień Dobry FMF już 18 maja 2019 roku w godz. 10.00-14.00. Na spotkanie w Centrum Kongresowym ICE Kraków zapraszamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolicznych miejscowości. Wstęp bezpłatny.

 

Wejściówki obowiązujące na pokaz filmowy (o 10.00 i 12.00) dostępne będą od 8 maja 2019 roku od godz. 12.00  na https://evenea.pl/.

 

Partnerami wydarzenia są:  Bank PKO BP –  Partner Główny, Wawel SA.

 

Na wydarzenie zaprasza Miasto Kraków i Krakowskie Biuro Festiwalowe.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.