’W to mi graj!’ – rozwiązanie konkursu!

Aktualności

Pod koniec ubiegłego roku ogłosiliśmy konkurs, który wymagał od naszych czytelników nieco inwencji twórczej. Teraz przyszła pora, by ogłosić szczęśliwych zwycięzców. Zostali nimi pani Marta Lewandowska oraz pan Przemysław Marciniak.

 

Pani Marta zaimponowała nam pracą graficzną oraz towarzyszącą jej historią, która podnosi na duchu, oddając w 200% zamiłowanie do tematu. Rysunek przedstawia OIafura Arnaldsa oraz współpracujących z nim innych muzyków: Arnor Dan, Janusa Rasmussena oraz Alice Sarę Ott.

 

""

 

Rysunek powędrował oczywiście w ręce samego zainteresowanego, a poczytać możecie o nim na profilu autorki. Zachęcamy także do odwiedzenia jej strony z innymi dziełami: http://marchesme.deviantart.com/.

 

Z kolei pan Przemysław postawił na magię kina. I to w dwóch odsłonach. Przesłał nam dwa filmiki tematyczne, do których dobrał odpowiednią muzykę, stawiając w pierwszym z nich na humor, a w drugim na dramat. Z obu bije natomiast szacunek do przedstawionych na nich osób.

 

 

 

Do zwycięzców już lecą płyty winylowe z zabójczym soundtrackiem do filmu "Kill Bill". Gratulujemy!

 

 

 

 

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: