Rozwiązanie konkursów Skyfall i Cloud Atlas!

Aktualności

Listopad minął w pełni, a to oznacza ostateczne zakończenie naszego konkursu na recenzję soundtracku z filmu o Jamesie Bondzie (oczywiście spośród tych, których nie ma jeszcze na stronie). Przypominamy, iż do wygrania były płyty ze ścieżką dźwiękową z najnowszej odsłony przygód 007, "Skyfall", oraz w dalszej kolejności, zaproszenie do współpracy z portalem. Niestety, zgłoszeń nadeszła jedynie garstka, a z tej garstki jedynie dwie prace spełniły nasze (chyba niezbyt wygórowane?) wymagania. Tym samym po płycie "Skyfall" od firmy Sony, otrzymują:

 

 

Mateusz Malik
za recenzję muzyki z "On Her Majesty's Secret Service"

 

oraz

 

Artur Karwala
za recenzję soundtracku… z gry "Bloodstone"

 

Oczywiście oba teksty wkrótce ukażą się na łamach naszego portalu, a ponieważ konkurencja była tym razem naprawdę mizerna, a nagrodzone prace stoją na wysokim poziomie, toteż z oboma Panami chętnie nawiążemy współpracę 🙂 
 

 

"" ""

 

Drugi konkurs był już nieco łatwiejszy i dotyczył obecnego właśnie na polskich ekranach filmu "Cloud Atlas". Do wygrania były rzecz jasna płyty z muzyką do tego filmu, również od firmy Sony. Żeby takową wygrać, wystarczyło odpowiedzieć na pytanie:
Jak nazywał się zespół, który w przeszłości tworzyli kompozytorzy muzyki do filmu "Cloud Atlas"?

Poprawna odpowiedź, to oczywiście: Pale 3.


Z wielu (naprawdę wielu) osób, które nadesłały nam maile z taką odpowiedzią, wylosowaliśmy trzy, do których powędrują soundtracki:


Marcin Prante
Magdalena Słowińska
Krzysztof Andrusiewicz

 

Serdecznie gratulujemy!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: