Piraci z Karaibów – rozwiązanie konkursu!

Aktualności

Już 9 października w Sali Kongresowej odbędzie się niezwykły koncert symfoniczny prezentujący muzykę z najbardziej znanej pirackiej serii filmowej – "Piraci z Karaibów". Suity orkiestrowe z trzech części filmu: "Klątwa Czarnej Perły", "Skrzynia umarlaka" i "Na krańcu świata" zagra Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus z towarzyszeniem chóru męskiego pod batutą Tadeusza Karolaka.

 

Dla naszych czytelników mieliśmy dwa podwójne zaproszenia na to wydarzenie, przekazane nam przez organizatora koncertu. Aby je zdobyć wystarczyło odpowiedzieć na proste pytanie i mieć szczęście w losowaniu. A pytanie brzmiało następująco:

 

Jaki kompozytor miał jako pierwszy skomponować muzykę do "Klątwy Czarnej Perły", jednak jego praca została odrzucona? Następstwem tego było zatrudnienie Klausa Badelta…

 

Odpowiedź: Alan Silvestri

 

Spośród wszystkich prawidłowych odpowiedzi rozlosowaliśmy dwie, których autorki wraz z osobami towarzyszącymi już 9 października będą mogły za naszym pośrednictwem wejść na koncert. A zwyciężczyniami są:

 

Bożena Makowska

Magda Kozińska

 

Serdecznie gratulujemy, a wszystkie osoby, którym tym razem się nie poszczęściło mimo wszystko zapraszamy na koncert. Bilety są wciąż w sprzedaży w serwisach: www.eBilet.pl, www.ticketpro.pl. www.eventim.pl oraz  bileteriach EMPIK. Cena biletów: 49 zł – 69 zł – 89 zł

 

Więcej informacji o wydarzeniu na:  www.KoncertFilmowy.pl

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

Zmarł Jan A.P. Kaczmarek

W wieku 71 lat zmarł Jan A.P. Kaczmarek, jeden z najważniejszych polskich kompozytorów muzyki filmowej. Od kilku lat chorował na MSA, czyli zanik wieloukładowy. To nieuleczalna choroba neurologiczna, której objawy przypominają chorobę Parkinsona.

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.