Pasjonaci w RMF Classic

Aktualności

O tym, że portal MuzykaFilmowa.pl tworzony jest przez pasjonatów, chyba wiedzą wszycy nasi czytelnicy. Nikt z nas nie pobiera żadnego honorarium za pisanie recenzji i jakąkolwiek inną aktywność na witrynie – wszystko robimy z czystej chęci dzielenia się emocjami, wiedzą i pasją. Jednym z pasjonatów obecnych na MuzykaFilmowa.pl jestem ja… twórca widniejący w stopce strony – Łukasz Waligórski. Od lat jestem związany z muzyką filmową, opisując wszystkie jej postaci w recenzjach, artykułach, relacjach z koncertów i wywiadach z kompozytorami. Efektem długoletniej pracy jest nie tylko ogromna liczba tekstów poświęconych tej tematyce, ale także niezwykła kolekcja partytur filmowych z autografami kompozytorów… Kolekcja, o której do tej pory wiedziało niewielu. Moja pasja została zauważona niedawno przez radio RMF Classic, które postanowiło zebrać także innych pasjonatów z całej Polski i wybrać tego "naj".

 

Korzystając zatem z przywileju, jaki daje mi pozycja redaktora portalu MuzykaFilmowa.pl zachęcam wszystkich czytelników naszej witryny, to poznania niezwykłych pasji, niezwykłych Polaków, które zebrano na stronie internetowej RMF Classic. Zachęcam również do oddawania głosów, na pasje, które najbardziej Was zafascynowały.

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: