Konkurs świąteczno-noworoczny 'W to mi graj!’

Aktualności

Zaiste, dawno nic nie rozdawaliśmy naszym Czytelnikom. Co prawda Mikołaj już odwiesił czapeczkę, ale okres świętowania wciąż trwa, a raczej dopiero się zaczyna wraz z Nowym Rokiem. Z tej okazji proponujemy zabawę, która być może pchnie Was do dwóch rzeczy: znalezienia w sobie duszy artysty i… odkurzenia gramofonu.

 

Zachęcamy Was do oddania hołdu muzyce filmowej w jakiś niebanalny sposób – obojętnie, czy konkretnej pracy, utworowi, osobie twórcy, czy całemu gatunkowi. Może to być zwykły remiks istniejącej już ścieżki, jakaś ciekawa montażówka, albo oryginalna kompozycja inspirowana, wiersz, rysunek, zdjęcie, mozaika albo po prostu pełne pasji wykonanie na żywo, odpowiednio zarejestrowane kamerami. Cokolwiek przyjdzie Wam do głowy – nie ma ograniczeń zarówno formy, jak i treści. Przyjmiemy wszystko, wszędzie i o każdej porze. Do czasu… konkretnie do końca 10 stycznia (niedziela) 2016 r.

 

Otwórzcie zatem umysły, zakasajcie rękawy i ślijcie swoje gotowe dzieła (lub linki do nich) na adres: Mefist@gmail.com

 

Dwójka szczęśliwców, którzy najbardziej nas zainspirują otrzyma dużą, czarną płytę z iście zabójczą składanką, a i pozostali mają szansę na mniejsze wyróżnienia.

 

Powodzenia! I niech moc muzyki będzie z Wami!

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.