KONKURS!!! Rozdajemy soundtracki z Lekarzy!

Aktualności

Portal MuzykaFilmowa.pl wspólnie z EMI Music Poland zapraszają do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania są dwa soundtracki z serialu Lekarze. Wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie i mieć szczęście w losowaniu…

 

Lekarze to serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie. Opowiada o losach chirurgów jednego z toruńskich szpitali. Główna bohaterka – Alicja Szymańska (Magdalena Różczka) jest młodą i ambitną lekarką, stawiającą pierwsze kroki w zawodzie. Jest przekonana, że ma opracowany plan na swoje życie jednak los szykuje jej wiele niespodzianek. Na składance  z serialu znalazły się piosenki, które towarzyszyły bohaterom serialu oraz motywy muzyczne autorstwa Marcina Macuka i Łukasza Targosza. Serial ukochał sobie Neo Retros zespół którego aż pięć utworów znalazło się na tej kompilacji – w tym premierowa kompozycja  „Why Couldn't I”.

 

Aby mieć szansę otrzymania od nas tegoż soundtracku należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe i mieć szczęście w losowaniu. Spośród wszystkich osób, które nadeślą poprawne odpowiedzi rozlosujemy dwie składanki z Lekarzy. A pytanie brzmi…


Jeden z aktorów grających w Lekarzach posiada swój własny zespół muzyczny. Jaki to aktor i jak brzmi nazwa zespołu?

 

Odpowiedzi należy przesyłać do 13 kwietnia na adres konkurs@muzykafilmowa.pl z dopiskiem "Lekarze". W treści zgłoszenia konkursowego prosimy również o podanie adresu, na który ma zostać wysłana nagroda. Życzymy powodzenia!

 

""

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.