koncert Hansa Zimmera – Otwarta Próba Generalna

Aktualności

Otwarta Próba Generalna
do pierwszego w Polsce koncertu Hansa Zimmera
25 kwietnia

godz. 17:00-19:00
Studio S2 Polskiego Radia
ul. Modzelewskiego 59, Warszawa

Poznaj tajemnicę dźwięków muzyki Hansa Zimmera. Zobacz, jak wygląda praca nad Koncertem Muzyki Filmowej. Usłysz, jak dźwięki orkiestry i chóru łączą się pod batutą dyrygenta w harmonijną, porywającą całość. Dziesięć bezpłatnych biletów na próbę generalną czeka.

Dziesięciu szczęśliwców otrzyma wyjątkową możliwość przypatrzenia się (i przysłuchania) próbie do Koncertu Muzyki Filmowej Hansa Zimmera. Wykonanie kompozycji hollywoodzkiego kompozytora ćwiczyć będzie Polska Orkiestra Sinfonia Iuventus z udziałem Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Macieja Sztora. Po próbie uczestnicy spotkania będą mogli porozmawiać z wykonawcami i dyrygentem.

Próba generalna koncertu odbędzie się w godzinach 17:00 – 19:00 w dniu 25 kwietnia (piątek) w Studio S2 Polskiego Radia (ul. Modzelewskiego 59, Warszawa).

Warunkiem udziału w losowaniu jest posiadanie zakupionego biletu na koncert 26 kwietnia w Sali Kongresowej i wypełnienie zgłoszenia na stronie www.koncertfilmowy.pl/warsztaty

Zgłoszenia prosimy przesyłać do 3 kwietnia. Wyniki losowania biletów ogłosimy w dniu 4 kwietnia.

 

Kontakt: 22/ 397 83 01, kontakt@trinitygroup.pl

Więcej informacji na:

www.KoncertFilmowy.pl/warsztaty

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: