koncert Disneya w Warszawie!

Aktualności

 

Disney

„Fantazja 2000”

 

Polska premiera

20 grudnia, Sala Kongresowa

godzina: 14:00, 17:00 i 19:30

 

""Już 20 grudnia w Sali Kongresowej w Warszawie zabrzmi polska premiera słynnego koncertu filmowego „Fantazja 2000". 38. pełnometrażowy film animowany studia Disneya zyskuje zupełnie nowy wymiar, gdy mistrzowska disneyowska animacja ilustruje znakomite dzieła muzyki poważnej wykonane na żywo. Z połączenia dźwięku, ruchu i koloru powstaje niezwykłe koncertowe przeżycie, w którym realizuje się marzenie Walta Disneya zapoczatkowane w „Fantazji”, filmie uznawanym, za krok milowy w historii kina

 

Ponad 120 artystów Polskiej Orkiestry Sinfonia Iuventus i Chóru Akademickiego Politechniki Warszawskiej pod dyrekcją Jakuba Chrenoiwcza wykona między innymi „V Symfonię” Ludwika van Beethovena, „Karnawał zwierząt” Kamila Saint-Saensa czy „Błękitną Rapsodię” Jerzego Gershwina. Wśród wspaniałych animacji wyświetlanych na ekranie kinowym nie zabraknie znanych i lubianych bohaterów jak Myszka Miki w „Uczniu Czarnoksiężnika” Dukasa czy Kaczor Donald w „Pomp and Circumstance” Elgara.

 

„Fantazja 2000" to wspaniała podróż w świat muzyki klasycznej i perfekcyjnej animacji. Spotkanie ze wspaniałą muzyką i ponadczasowym filmem w świątecznej atmosferze to niezapomniany prezent dla najmłodszych i znakomita rozrywka dla rodziców.

 

Bilety można nabyć w trzech kategoriach cenowych: 49, 69 i 89 zł.

Dla dzieci do lat 4 wstęp bezpłatny!

 

Przedpremierowy pokaz dla szkół – godzina 14:00

 

Więcej informacji na:

www.MagiczneKoncerty.pl

Autor: admin

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Muzyka z filmu „Chłopi” zawalczy o Oscara

Ścieżka dźwiękowa polskiego kandydata do Oscara – filmu „Chłopi” – powalczy o nominację do tej nagrody w kategorii „Best Original Score”. Poinformował o tym na Facebooku jej autor, czyli Łukasz L.U.C. Rostkowski.