John Williams kontratakuje

Aktualności

Już od kilku dni, na stronie Cinema Musica, można odsłuchać fragmentów najnowszej pracy

""

Johna Williamsa do nadchodzącej wielkimi krokami kolaboracji Stevena Spielberga i Petera Jacksona "The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn" ("Przygody Tintina"). Wyczekiwana przez fanów, animowana adaptacja słynnego belgijskiego komiksu, zawita do polskich kin w listopadzie, oczywiście w 3D. Z kolei soundtrack ukaże się nakładem Sony Classical w dwa dni po premierze światowej filmu, czyli 24 października (by wysłuchać fragmentów, klikajcie na okładkę).

 

""

 

Z kolei na grudzień przewidziana jest premiera innego hitu od duetu Spielberg-Williams – "War Horse". Jak na razie do sieci wyciekła dwumitowa próbka muzyki z tegoż (jednak równie szybko zniknęła; można jednak odsłuchać fragmentów muzyki z trailera – kliknij na okładkę), a sukcesywnie zapodawane są także kolejne tytuły utworów na trackliście, których ostatecznie ma być 16. Premiera albumu od Sony Music to 26 grudnia, czyli dzień po premierze samego filmu. Czekamy!

Autor: Jacek Lubiński

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Pomoc dla Jana A.P. Kaczmarka. Jego stan zdrowia jest poważny…

Stan zdrowia kompozytora muzyki filmowej i zdobywcy Oskara – Jana AP Kaczmarka – jest poważny. Zanik wieloukładowy (ang. multiple system atrophy, MSA) to choroba, która utrudnia mu normalne funkcjonowanie i pracę. Córka kompozytora zorganizowała zbiórkę pieniędzy, które potrzebne są by zapewnić Panu Janowi profesjonalną opiekę: